ما با شما تماس می گیریم
آلانیا +90 533 494 44 01 Moscow +7 800 350 1716 Ukraine +380 947 112 111 قزاقستان +77 172 696 121
دمای هوا آلانیا

5 Günlük Hava Durumu

درباره ما  - شرکت ساختمانی ج ب جی           

شرکت ساختمانی در ترکیه

کمپانی ج ب جی یک شرکت خصوصی می باشد. که توسط اوکتای ج ب جی در سال  1982 در آلانیا تاسیس گریید. به لطف کارها در طول سال ها و تجربه در صنعت ساخت و ساز در نقاط مختلف دیگر ترکیه این شرکت توانسته شهرت بسیار عالی در آلانیا کسب کند، ودر حال حاضر یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین شرکت در منطقه است.

اوکتای ج ب جی موسس و مدیر عامل شرکت بوده و دو پسر وی، ایشان را در امر مدیریت شرکت یاری مینمایند.احمد ج ب جی فرزند بزرگ وی،مهندسی با تجربه است که در زمینه قوانین محلی ساخت وساز و استانداردهای بین المللی مهندسی،متخصص میباشد. فرزند کوچکتر اوکتای ج ب جی  نیز، یکی از معماران موفق بوده و در زمینه استراتژی های بازاریابی تخصص دارد.
شرکت ج ب جی ،متخصص در زمینه احداث پروژه های مسکونی - تجاری است و این پروژها در آلانیای ترکیه شامل آپارتمانها، ویلاها،اماکن تجاری و هتلها می باشد.این شرکت که تا امروز 4000 دستگاه آپارتمان و دو دستگاه هتل در آلانیای ترکیه احداث نموده است.

یکی از آخرین و منحصربه فردترین  پروژه ها در منطقه مدیترانه مجتمع آزورا پارک می باشد. دو پروژه اخیر که توسط این شرکت به اتمام رسیده به نام های کالیستا و اسفرا که بسیار لوکس ،با کیفیت و کاملا رو به دریا واقع شده است.

علاوه براین شرکت ج ب جی  یک هتل 5 ستاره بسیار لوکس و زیبا  به نام آزورا دلوکس را در ماه می سال 2015 افتتاح کرد.
شرکت ج ب جی از بهترین و با تجربه ترین افراد در زمینه مدیریت استفاده می کند.و بهترین و بالاترین کیفیت سرویس دهی را ضمانت می کند.


چرا شرکت ج ب جی ؟
. بهترین تطابق کیفت و ارزش.
. سفرهای بازدیدی.
. ارائه خدمات به مشتری در تمام مرحل فروش ( کارت اقامت، مدارک مورد نیاز برای سند، وام بانکی)
. خدمات پس از فروش تعمیر ،نگهداری، پشتیبانی.
. انعطاف پذیری و تبحر درکار
.