Sizi Arayalım!
Alanya +90 533 494 44 01 Moscow +7 800 350 1716 Ukraine +380 947 112 111 Kazakistan +77 172 696 121

HAKKIMIZDA

Sektörün önde gelen firmalarından "Cebeci Grup"


Gayrimenkul sektöründe 35 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Cebeci Group, Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla müşterileri için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyor. Bu anlayış çerçevesinde müşterilerine modern yaşam biçimleri, şehre de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde.

Oktay Cebeci başkanlığında Ahmet ve Ayhan Cebeci kardeşler yönetiminde kurumsal yapısını tamamlamış bir aile şirketidir. 

Farklı projelere imza atmak için 35 yıl önce çıkılan yolculukta Lux konutlar, villa, otel inşaatları alanındaki seçkin projeleri ile sektöre yeni ve modern bir bakış açısı kazandırmışlardır.Bugüne kadar 3.500 adet den fazla konut, 1 iş merkezi ,3 farklı otel projesi yaparak emlak ve gayrimenkul sektöründeki yatırımlara devam etmektedir. 

Kurulduğu günden bu yana sektörün en başarılı firmalarından biri haline gelen ve yaptığı projeler ile kendini her zaman kanıtlamış olan CEBECİ GROUP, şık tasarımları, güvenilir ev yaşamı düşüncesini birleştirerek  başladığı  projeleri ile ev anlayışına yeni bir soluk getirirken şehri ve doğayı bir araya getiren alternatif bir yaşam sunmaktadır. Farklı sektörlerde de yatırımları devam ederken 2015 yılında inşaatını tamamladığı ve hizmete açtığı 1200 yatak kapasiteli 5yıldızlı Azura Deluxe Resort &Spa Oteli ile de şirketin grubuna dahil ederek Turizm sektöründe lider şirket olmayı başarmıştır..

Her geçen yıl biriktirdikleri deneyim, bu yolculukta temeli sağlam atılan dostluklar, güven üzerine inşa edilen ‘’ CEBECİ ‘’ marka imajı, son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, eğitimli ve yetenekli yönetim kadrosu, gelişmeye devam eden sektör bilinci, CEBECİ GROUP ‘un başarıyla ilerleyen sektörel yolculuğuna eşlik eden en önemli kriterlerdir. 

Alanya bölgesinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketimiz, yenilikçi projelere imza atmayı üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.

Bilgi, eğitim ve  deneyimi en uygun şekilde birleştiren aile şirketimiz, gelecekte de  müşterilerimizin değişen konut anlayışını karşılamak üzere deneyimli ve yetenekli yönetim ve çalışma arkadaşlarımızla beraber başarılı projelere imza atmaya devam edecektir.